stat counter
  • امروز : سه شنبه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۰
  • برابر با : Monday - 12 April - 2021

تیتر خبرها

رهبری از سیدحسن خمینی خواستند کاندیدا نشود قیمت واقعی ربع سکه چقدر است؟ آسیب جدی به کتابفروشی‌ها در تعطیلی‌های اخیر حیرت جهانی از عملکرد مسئولان ما! ‏ چگونه ازسوء هاضمه درماه رمضان جلوگیری کنیم اتصال رسمی کارتخوان‌ها به سازمان مالیاتی سالی خشک در انتظار کشاورزان ثبت نام ۶۱۶ داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی روستا در شهرستان همدان علت کاهش وزن ناگهانی و ناخواسته چیست؟ محرومیت مهاجم حریف فولاد تایید شد پر شدن ظرفیت تخت‌های بیمارستان‌های تهران ثبت نام ۷۸۲ داوطلب برای انتخابات شوراهای روستا در نهاوند علی کریمی گزینه مربیگری تیم لیگ برتری شد اروپا ۸ مقام امنیتی و نظامی ایران را تحریم کرد بیمار کرونایی تا چند روز ناقل است؟ قیمت کفش‌های دزدیده شده دونده ایرانی؟ جان باختن کودک ایذه‌ای در بازی با اسلحه توقف خانگی سپاهان مقابل شاگردان فکری رهبری از سیدحسن خمینی خواستند کاندیدا نشود واحدهای صنفی متخلف لغو پروانه می شوند وضعیت ورودی های شهر همدان زیبنده مرکز استان نیست ۱۴ مجتمع خدمات رفاهی در استان همدان در حال ساخت است بیمار کرونایی تا چند روز ناقل است؟ قیمت کفش‌های دزدیده شده دونده ایرانی؟ جان باختن کودک ایذه‌ای در بازی با اسلحه توقف خانگی سپاهان مقابل شاگردان فکری ماده مخدر خطرناک کروکودیل که قابل ترک نیست ماده مخدر خطرناک کروکودیل که قابل ترک نیست تابلوی پیکاسو در انتظار فروش ۵۵ میلیون دلاری تابلوی پیکاسو در انتظار فروش ۵۵ میلیون دلاری هرگونه تضعیف مذاکرات هسته‌ای مردود است هرگونه تضعیف مذاکرات هسته‌ای مردود است قیمت واقعی ربع سکه چقدر است؟ قیمت واقعی ربع سکه چقدر است؟ آسیب جدی به کتابفروشی‌ها در تعطیلی‌های اخیر آسیب جدی به کتابفروشی‌ها در تعطیلی‌های اخیر حیرت جهانی از عملکرد مسئولان ما! ‏ حیرت جهانی از عملکرد مسئولان ما! ‏ چگونه ازسوء هاضمه درماه رمضان جلوگیری کنیم چگونه ازسوء هاضمه درماه رمضان جلوگیری کنیم اتصال رسمی کارتخوان‌ها به سازمان مالیاتی اتصال رسمی کارتخوان‌ها به سازمان مالیاتی سالی خشک در انتظار کشاورزان سالی خشک در انتظار کشاورزان علت کاهش وزن ناگهانی و ناخواسته چیست؟ علت کاهش وزن ناگهانی و ناخواسته چیست؟ محرومیت مهاجم حریف فولاد تایید شد محرومیت مهاجم حریف فولاد تایید شد پر شدن ظرفیت تخت‌های بیمارستان‌های تهران پر شدن ظرفیت تخت‌های بیمارستان‌های تهران

  • کد خبر : 331643
  • ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۹:۳۳
0

بازار در دوران جنگ تحمیلی بهتر اداره می شد

قلم | qalamna.ir :

گروه اقتصادی: یک عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به وضعیت نامطلوب شرایط اقتصادی کشور، عنوان کرد: در هشت سال جنگ تحمیلی بازار بهتر مدیریت می‌شد. انور حبیب زاده نماینده مردم بوکان در مجلس در نطق میان دستور جلسه علنی امروز مجلس با اشاره به اینکه نامگذاری سال ۱۴۰۰ با عنوان «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» توسط مقام معظم رهبری مسیر کشور را برای مسئولین ترسیم نموده است، گفت: در کنار جنگ اقتصادی که آمریکا علیه کشور ما آغاز کرد و در کنار بحران کرونا،  بی تدبیری ها مشکلات مردم را دوچندان کرده است.

وی با انتقاد از سیاست های دولت در حوزه ارز و بورس گفت: امروز که بازار سرمایه به بحران اقتصادی و حتی اجتماعی تبدیل شده است . دولت و رییس جمهور باید مسئولیت از بین رفتن سرمایه‌های مردم را بر عهده بگیرد و برای جبران خسارت وارده اقدام کنند.نماینده مردم بوکان با اشاره به صف های خرید گوشت و نان روغن و سیمان و خدشه دار شدن کرامت مردم اظهار کرد: در هشت سال جنگ تحمیلی بازار بهتر مدیریت می‌شد، بازنشستگان تامین اجتماعی که سال‌های جوانی خود را صرف به حرکت درآوردن چرخ‌های تولید و اقتصاد کشور کرده‌اند اما امروز حقوق و مزایای آنها برای گذارندن عادی کافی نیست، مطالبه اصلی این جمعیت بزرگ بازنشستگان کشور متناسب‌سازی حقوق است که باید در اولویت دولت و مجلس قرار بگیرد.

حبیب زاده گفت: مدتی است که سفرهای انتخاباتی برخی از کاندیداهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری به نقاط مختلف کشور آغاز شده است، امیدوارم که این افراد تصویری منطبق با واقعیت کنونی کشور را داشته باشند، تشکیل شدن ایران از اقلیت‌های زبانی و مذهبی یک واقعیت انکار ناپذیر بوده و این اقلیت‌‎ها خود را ایرانی‌تر از هر ایرانی می‌دانند و برای این باور خود از مال و جان هزینه کرده ولی مطالبات دقیق و شفافی نیز دارند که تنها در زمان انتخابات و با هدف جمع آوری رای شنیده شده‌اند. اجرای اصل پانزدهم قانون اساسی مطالبه به حق اقوام ایرانی است، به کارگیری نیروهای شایسته اهل سنت و کرد در پست‌های بالای مدیریتی همچنان اجرایی نشده است، مرزها که فرصتی برای توسعه مناطق مرزی، صادرات کالاهای ایرانی و تبادلات فرهنگی هستند با نگاه نادرست به تهدید تبدیل شده است.این عضو  هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین اضافه کرد: داشتن نگاه تعدیل به مرزها باعث فراری شدن سرمایه بخش خصوصی و هزینه نکردن اعتبارات عمرانی در نقاط مرزی می شود و نتیجه این حرکت توسعه نیافتن مناطق مرزی و ظهور پدیده‌های مانند کوله بری است.

هشتگ: , , , , , , , , , , , ,

اخبار مرتبط

دیدگاه کاربران

دیدگاهها بسته است.

استفاده از اخبار با ذکر منبع وبگاه خبری قلم مجاز است.

2011 - 2020 ©
Qalam News Agency qalamna.ir . All rights reserved